Blog ten chciałbym poświecić bardziej moim podróżom na jednośladzie zarówno w Polsce jak i po Europie.
Wiem ze w naszym kraju jest pełno bardzo ciekawych miejsc do których można pojechać na dzień, weekend czy urlop. Niektóre trasy będą trasami inspirowane tym co znalazłem w sieci, niektóre trasy będą mojego (bądź naszego) autorstwa.
Blog będzie poświęcony raczej turystyce szosowej - z racji posiadanego motocykla :) - wiec stopień trudności nie będzie za wysoki ani dla tych którzy swoja przygodę dopiero zaczynają ani dla tych którzy swoje już zjedli na drogach ale chcieliby spokojnie i nieśpiesznie zobaczyć wycinek globusa należącego do kraju Lecha położonego obok krajów Czecha i Rusa.
Zapytacie pewnie o moja "przeszłość motocyklowa" - nie zmieniam swoich "sprzętów" jak rękawiczki wiec jest mocno skromna (doświadczenie małe to i garaż skromny). Z tego co pamiętam to jeżdżę na jednośladach z motorkami od 14 roku życia - mam już prawie 30lat wiec można śmiało powiedzieć że pół życia w siodle już jestem :)
Zaczynałem jak wszyscy (lub większość) od polskiej bestii typu "Komarek".
![]() |
| "Komarek" 3 biegi |
![]() |
| Simson SR50 |
![]() |
| Suzuki GSX650F |
![]() |
| Yamaha FJR1300A |




Brak komentarzy:
Prześlij komentarz