Motocyklem po świecie

niedziela, 8 listopada 2015

2015 Podróże

Chwilke mnie nie było z takich czy innych powodów.
Udało mi sie sklecic cos z Rumunii więc wklejam :)


Może uda mi sie coś jeszcze sklecić w tym roku podsumowującego 2015.

Autor: Unknown o 12:46 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Nowsze posty Starsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

Strony

  • Start
  • Coś o Mnie

Archiwum bloga

  • ▼  2015 (6)
    • ▼  listopada (1)
      • 2015 Podróże
    • ►  sierpnia (1)
    • ►  czerwca (2)
    • ►  maja (1)
    • ►  kwietnia (1)
  • ►  2014 (22)
    • ►  października (1)
    • ►  września (1)
    • ►  sierpnia (2)
    • ►  lipca (11)
    • ►  czerwca (1)
    • ►  kwietnia (1)
    • ►  marca (2)
    • ►  lutego (3)

O mnie

Unknown
Wyświetl mój pełny profil
Moro99 &. Motyw Okno obrazu. Autor obrazów motywu: Sookhee Lee. Obsługiwane przez usługę Blogger.