niedziela, 19 października 2014

Ostatni wypad 2014 ?

Jesień już w pełni :) Niestety zimny podmuch zimy mogę już wyczuć na plecach. Kożystając z ostatniego (lub jednego z ostatnich) dnia w który moża w sposób bezpieczny i komfortowy przedmuchać maszyne.

Postanowiłem pojechać standardową drogą czyli WAW - Leszno - Nowy Dwór - WAW.
Oczywiście jak zawsze musiałem coś pozmieniać :P


Droga była na tyle kręta, ze nie pojechałem zgodnie z założeniem.
Zboczyłem do Palmirów - chciałem w ciszy i spokoju posiedzieć i pomyśleć - po dotarciu stwierdziłem ze ilość ludzi jest porównywała z ilością w centrach handlowych na wyprzedażach wiec się szybko ewakuowałem z tego miejsca.


W drodze do Palmirów napotkałem na ładna i ciekawą "drogę krzyżową"


Motocykli dzisiaj na drodze spotkałem sporo - nie tak dużo jak w wakacje, ale naprawdę kto mógł to chyba ruszył się na wycieczkę :).

Raport z dnia 10.10.2014 - przejechane 93 km z średnia prędkość to marne 43 km/h, ale okoliczności przyrody były tak piękne ze szybciej się nie dało :)

Myślę ze to jedna z ostatnich przejażdżek w tym roku,
Teraz trzeba powolutku wdrażać plan zimowy (ciut poprzerabiać motocykl).
Moooooooże ale to może pojadę na Moto Mikołajki :D - się zobaczy co dzień przyniesie :)