piątek, 25 lipca 2014

"Z buta" czyli dzien oddechu od motocykla - Karpacz - dzien 8/9


Dzisiaj notki nie bedzie dlugiej ponieważ odległości jakią zrobiliśmy na moto była rowna 0 km.
Natomiast w nogach czuje kilometry zrobione "z buta" po Karpaczu i okolicach.

Niech może przemówią zdjęcia :)

Byliśmy zobaczyć kościółek WANG


Następnie po krótkiej przerwie ruszyliśmy w kierunku Kolejki na Kope oraz aby udać się na Śnieżkę.
Natrafiliśmy na fajny sztuczny wodospad :)




Następnie kolejką na Kope





Wszystkim udało się wylądować :)






Jako że początek wycieczki na Śnieżkę przypadł na godzinę 15:30 a do 17 musieliśmy być na kopie niestety nie wszyscy dotarli na szczyt :( (ja i Kuba zrezygnowaliśmy)

Ja dotarłem "aż" tutaj i miałem taki oto widok na szczyt:


Jutro kierunek Wrocław i zaczynamy powolutku powrót do miejsca startu czyli Warszawy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz