Strony

piątek, 5 czerwca 2015

24.04 - Motocyklowa wizyta na otwarcie sezonu w Sochaczewie.

Pogoda się robi... Zaczyna brakować czasu na napisanie tych 10 zdań o moich sporadycznych cywilnych wypadach "na miasto" jak i poza nie.

24 Kwietnie wybrałem się wraz z znajomymi na VIII Sochaczewskie otwarcie sezonu. Pogoda dopisała to i liczba motocykli była słuszna :)
Z moich wyliczeń strzelam ze mogło być z 200-300 maszyn co jak na fakt ze Socho jest oddalone od Wawy ponad 50 km wynikiem jest niezłym :)

Całość imprezy odbywała się na terenie Sochaczewskiego Muzeum Kolejki Wąskotorowej. Strone Muzeum.

bardzo polecam to miejsce do odwiedzenia wraz z waszymi chłopakami, dziewczynami, dziećmi czy rodzicami. Moim zdaniem każdy znajdzie tutaj coś dla siebie (od normalnych lokomotyw [w wersji mikro oczywiscie] do pojazdów totalnie odjechanych).





Niestety zdjęć za dużo nie robiłem ale skutkiem tego nie będę wam psuć możliwości odkrycia wszystkich uroków jak i zakamarków tego miejsca we własnym zakresie.

Kto nie był niech pojedzie bo:
a) blisko
b) fajnie
c) oryginalnie

Samo otwarcie sezonu przygotowane w bardzo fajny sposób. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to przejazd przez miasto (wąskie uliczki oraz ogarniecie kierowców jak i samych bajkerów skutecznie zabiło jakiekolwiek przeciskanie się do siebie oraz przejazd jednostajną kolumna) - ale zawsze szukamy pozytywów więc jestem pewien ze moje słowa będą brane pod uwage w przyszłym roku :).

Pozdrawiam
Michal

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz