Strony

wtorek, 28 kwietnia 2015

2015 - Nowym rokiem - nowym krokiem ?

Cześć
Przez zimę nic nie pisałem bo jest to blog podróżniczy a nie filozoficzno-gderliwy :)
Zatem Przerwa była ale się skończyła.

Zimą robota wrzała przy motocyklu (jeszcze się dzieje - końcówka pewnie nastąpi pod koniec 2015 - zobaczymy)

Wycieczkowy rok 2015 zacząłem z znajomymi z forum GSXF.
Wyjazd jednodniowy ale naprawdę godny powtórzenia.
Grupa warszawsko-okoliczna się nietypowo "Pod Mosteczkiem" aby wyruszyć do Sierpca w ktorym znajduje sie Muzeum Wsi Mazowieckiej.


 

Proponuje zwiedzić z przewodnikiem - my trafiliśmy na prawdziwego pasjonata który potrafił zarazić tematem oraz chętnie odpowiadał na zadawane pytania.
Oczywiście nie bylibyśmy sobą gdyby nie zatrzymać się wcześniej na MACu - gdzie był punkt zborny dla wszystkich.



Następnie kierunek Szczutowo gdzie zaczęła się już nieoficjalna część imprezy :)
Było ognicho:
Była balanga:



Były wspólne zdjęcia:


... oraz kurs parkowania motocykla w lesie :D

 

Niestety wszystko co dobre szybko się kończy - tego samego dnia trzeba było wracać do domku - następnego dnia była praca :\
Jako że wyjechaliśmy z Maćkiem ok 21 - noc nas nie rozpieszczała. Jednak szybka herbatka postawiła nas na nogi :)

  

Trasa na "rozgrzanie" fajna:
Zobaczymy co więcej damy rade zwojować w tym roku ...

 

I jeszcze film naszego forumowego "Korniszonka" - Dzięki Marcin.




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz